Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Niewybuch w Morgownikach. Będzie ewakuacja domów.

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Nawet blisko 30 domów w Morgownikach koło Nowogrodu będzie ewakuowanych po tym jak pracownicy którzy prowadzą prace ziemne znaleźli duży niewybuch. To prawdopodobnie 50-kilogramowa bomba lotnicza z czasów II wojny światowej.

Niebezpieczne znalezisko znaleziono wczoraj. Do czasu zabrania bomby przez saperów, zabezpieczyli je policjanci i strażacy. Na czas podnoszenia niewybuchu mieszkańcy kilkudziesięciu okolicznych domów będą musieli je opuścić.

Po godzinie 12.30 policja poinformowała, że saperzy podnieśli i wywieźli odnalezioną w Morgownikach starą bombę lotniczą. Mieszkańcy moga wracać do swoich domów.

Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę