Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie pieszego w Konarzycach

Mężczyzna zabrany do szpitala po tym gdy został potrącony prawdopodobnie przez cofający samochód. Do wypadku doszło w Konarzycach w okolicy skrzyżowania ul. Łomżyńskiej z Lipową.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Na razie nie wiadomo czy obrażenia, których doznał pieszy są poważne. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający szczegółowo okoliczności zdarzenia. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży nie ma większych utrudnień w ruchu na przebiegającej przez miejscowość drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę