Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kierowcę autobusu „gonił czas”

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

64-letni kierowca autobusu jadąc drogą krajową do Kolna wyprzedzał w rejonie skrzyżowania i na łuku drogi jednocześnie najeżdżając na linię podwójną ciągłą. Autobusem podróżowało piętnastu pasażerów, a szalony manewr kierowcy nagrali policjanci z tajnego radiowozu wyposażonego w wideorejestrator.

Szalone manewry kierowcy autobus policjanci zarejestrowali wczoraj ok. godz. 11. w miejscowości Borkowo. Policjanci z „drogówki” natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Podają, że kierowca swój manewr tłumaczył tym, że „goni go czas”. 64-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za popełnione wykroczenia, które stwarzały realne zagrożenie dla przewożonych pasażerów kierowca odpowie teraz przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę