Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 03 października 2022 napisz DONOS@

Utrudnienia na „61”

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Po porannym zderzeniu dwóch samochodów osobowych przez blisko dwie godziny zablokowany był ruch na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. W okolicy Popowa na skrzyżowaniu DK 61 z drogą prowadzącą do miejscowości Flesze zderzyły się dwa ople. Dwie osoby trafiły do szpitala, ale z policyjnych informacji wynika, że nie odniosły większych obrażeń.

Do zderzenia doszło około godz. 7.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca jednym oplem nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją innego opel, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo i doszło do zderzenia. Dowie osoby zostały zabrane do szpitala, ale po badaniach wyszło, że nie odniosły większych obrażeń, a policja całe zdarzenia uznało za kolizję drogową.  W tej chwili ruch na 61 ma odbywać się już płynnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę