Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Złapali złomiarza

Główne zdjęcie
Skradzione przez 44-latka miedziane rynny. (fot. KMP Łomża)

44-letni mieszkaniec Łomży ukradł miedziane rynny z jednego z budynków w centrum miasta. Łupem długo się nie cieszył, bo jeszcze tego samego dnia zatrzymali go policjanci z patrolu rowerowego. Okazało się, że to był złomiarz recydywista.

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek. Właściciel budynku, z którego złomiarz skradł rynny straty oszacował na około 600 zł. Policjanci, którzy po zgłoszeniu kradzieży szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego podają, że to 44-letni mieszkaniec Łomży. 
- W piątek mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zaznaczając, że jego dalszym losem zajmie się sąd.
Policjantka dodaje, że mundurowi, którzy zatrzymali 44-latka odzyskali również skradzione przez niego mienie, czyli miedziane rynny. Niestety do ponownego użycia się nie nadaja, bo zostały już „sprasowane”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę