Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia w ruchu

Kierowców korzystających z ul. Wiosennej czekają kolejne utrudnienia. W związku z rozbudową ul. Zawadzkiej od dziś zostanie zamknięty wjazd z ronda na ul. Szosa do Mężenina w ul. Wiosenną. Dojazd od znajdujące go się tu osiedla dom jednorodzinnych będzie możliwy przez ul. Zawady Przedmieście.

Budowa kilometrowego przedłużenia dwujezdniowej ul. Zawadzkiej od skrzyżowania z ul. Przykoszarową do ronda na Szosie do Mężenina to największe tegoroczne przedsięwzięcie Łomży.  Warta ok. 19 milionów złotych inwestycja, realizowana w większości z unijnej dotacji, zaczęła się wiosną i ma być ukończona jesienią.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę