Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Płonie stodoła

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Płonie stodoła we wsi Olszewo-Góra na terenie gminy Jedwabne. Na miejscu z pożarem walczy siedem zastępów ratowniczo-gaśniczych straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej. Nikt z ludzi, ani zwierzęta nie ucierpiały, ale straty materialne będą znaczące. Strażacy w tej chwili prowadzą obronę pobliskich budynków, aby na nie nie przedostały się płomienie ognia.

Pożar strażakom zgłoszono po godzinie 14. Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży mówi, że pożar objął stodołę murowaną, ale o konstrukcji drewnianej. Część tej konstrukcji zawaliła się. Stodoła jest stosunkowo duża – ma 15 metrów długości i 6 szerokości. Wewnątrz są maszyny rolnicze – kosiarka i rozrzutnik, oraz bele siana i słomy, które utrudniają dogaszenie pożaru.
Na razie nie są znane także przyczyny powstania pożaru. Strażacy mówią, że będą je ustalać policyjni specjaliści.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę