piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@

Płonie stodoła

Płonie stodoła we wsi Olszewo-Góra na terenie gminy Jedwabne. Na miejscu z pożarem walczy siedem zastępów ratowniczo-gaśniczych straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej. Nikt z ludzi, ani zwierzęta nie ucierpiały, ale straty materialne będą znaczące. Strażacy w tej chwili prowadzą obronę pobliskich budynków, aby na nie nie przedostały się płomienie ognia.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Pożar strażakom zgłoszono po godzinie 14. Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży mówi, że pożar objął stodołę murowaną, ale o konstrukcji drewnianej. Część tej konstrukcji zawaliła się. Stodoła jest stosunkowo duża – ma 15 metrów długości i 6 szerokości. Wewnątrz są maszyny rolnicze – kosiarka i rozrzutnik, oraz bele siana i słomy, które utrudniają dogaszenie pożaru.
Na razie nie są znane także przyczyny powstania pożaru. Strażacy mówią, że będą je ustalać policyjni specjaliści.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę