Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Żona ugodziła męża nożem

- Skierowaliśmy do Sądu Rejonowego wniosek o aresztowanie tymczasowe na 3 miesiące kobiety z Łomży, która ugodziła nożem swojego męża we wtorek po południu, jednakże Sąd nie uwzględnił takiego środka zapobiegawczego – informuje prokurator Małgorzata Kosiorek – Soboń, zastępca prokuratora rejonowego w Łomży. - Złożymy od tego postanowienie zażalenie. Ugodzony nożem mężczyzna przeszedł operację w łomżyńskim szpitalu, ale nadal leży na OIOM-ie w stanie śpiączki farmakologicznej.

Prokurator Małgorzata Kosiorek streszcza wtorkowe wydarzenia: podczas kłótni rodzinnej 27-letnia żona chwyciła za nóż kuchenny i ugodziła nożem 37-letniego męża w okolicy brzucha. Mężczyzna trafił do szpitala, wczoraj był jeszcze w stanie śpiączki farmakologicznej. Oboje znajdowali się pod dużym wpływem alkoholu – ona miała prawie 3 promile. - Pani była wcześniej karana również za inne przestępstwa – dodaje prokurator Małgorzata Kosiorek – Soboń. - Jednak teraz popełniła jedno z najgorszych przestępstw, za które grozi kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.

Pacjent ugodzony nożem po przywiezieniu we wtorek po południu do łomżyńskiego szpitala został od razu poddany operacji brzucha, w celu naprawienia uszkodzonych miejsc ciała. - Nadal leży na OIOM-ie w stanie śpiączki farmakologicznej, w której będzie utrzymywany aż do poniedziałku – informuje wicedyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży dr Hanna Majewska – Dąbrowska. - Wtedy zapadnie decyzja, czy go wybudzić ze śpiączki.
Lekarze oceniają stan pacjenta po operacji jako stabilny.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę