Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pożar bel w Wiźnie

Główne zdjęcie
W ubiegłym tygodniu palił się stos bel słomy w Konopkach Młodych na terenie gminy Śniadowo

Cztery zastępy straży pożarnej przez ponad trzy godziny walczyły nad ranem z pożarem dużego stogu bel siana. Paliły się bele zgromadzone na działce na uboczu Wizny, a pożar zgłoszono im o godz. 3.30.

Jak przekazuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży w stogu było około 350 bel siana. Większość z nich strażakom udało się uratować. Spalonych, zniszczonych lub uszkodzonych zostało około 80 bel. Straty wstępnie oszacowano na około 8 tys. zł, a wartość uratowanego przez strażaków mienia na 27 tysięcy.

Przyczynę wybuchu pożaru w stogu bel mają określić policyjni specjaliści, ale nie jest wykluczone, że mogło to być celowe podpalenie.

Podobny pożar bel w ubiegłym tygodniu strażacy gasili w Konopkach Młodych. zobacz: Pożar w Konopkach Młodych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę