Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Komitety wyborców i włodarzy

Niemal 40 komitetów wyborczych zarejestrowanych i ponad 20 oczekujących na rejestrację – to wynik na czwartkowe popołudnie z delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży. Do poniedziałku rejestrowane są tu lokalne komitety wyborcze, które chcą wystawić swoich kandydatów na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydenta Łomży.

Komisarz Wyborczy w Łomży jest właściwy do przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetów wyborczych z terenu powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego i miasta Łomży. Dotychczas Komisarz zarejestrował 39 komitetów i przyjął zgłoszenia od kolejnych 24. W tej drugiej grupie jest Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Chrzanowskiego. To komitet obecnego prezydenta Łomży, który nie uzyskał rekomendacji PiS do startu w wyborach samorządowych. Z miasta już jako „zarejestrowany” figuruje także KWW PRZYJAZNA ŁOMŻA tworzony przez Dariusza Domasiewicza i Tadeusza Zarembę. 
Dwa komitety wyborców są zgłoszone już także z terenu gminy Łomża. To KWW Mariana Niecieckiego ze Starych Kupisk oraz KWW Rafała Różyckiego z Wygody. W Piątnicy zgłoszony jest KWW Bogdana Bieńczyka, w Śniadowie zarejestrowany KWW Rafał Pstrągowski (to obecny wójt), oraz  zgłoszony KWW Zdzisław Łuba z Mężenina. 
Swój komitet zarejestrował także np. burmistrz Jedwabnego Michał Chajewski - KWW Michała Chajewskiego, który już ma konkurencję KWW JEDWABNE 2018.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę