Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Start nowego sezonu

- Rozpoczynamy Kampanię Ziemniaczaną – ogłasza Tomasz Rogala z zarządu PEPEES S.A. Kampania potrwa parę miesięcy. W tym czasie ziemniaki, także w łomżyńskim zakładzie, będą przyjmowane o każdej porze za dnia i w nocy, tak by przywożący je rolnicy nie musieli oczekiwać w kolejkach – zapowiadają przedstawiciele spółki.

Kampania ziemniaczana to najważniejszy okres w roku – dla łomżyńskiej spółki, ale i dla uprawiających ziemniaki rolników. 
- To będzie pracowity okres dla nas oraz dla plantatorów i rolników, którzy jak co roku mogą liczyć na wsparcie z naszej strony – mówi Rogala. 
– Mimo suszy, która dotknęła nasz kraj, to rozproszenie  geograficzne upraw sprawia, że mamy surowiec do produkcji –  opowiada dyrektor Pionu Kontraktacji PEPEES oceniając plony w jednym z gospodarstw rolnych gdzie spółka prowadzi własne uprawy ziemniaków skrobiowych. - Uprawy na własnych plantacjach ziemniaków skrobiowych powodują, że bez żadnego opóźnienia ruszamy z Kampanią Ziemniaczaną we wszystkich fabrykach Grupy Pepees S.A.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę