Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Piątnica dostała duże dofinansowanie na inwestycje wodno-kanalizacyjne

Gmina Piątnica otrzymała kilkumilionowe dofinansowanie prowadzonych inwestycji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki pozyskanym środkom z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostanie wybudowana kanalizacja ciśnieniowa w Drozdowie i wymienione będą pompy w 80 studzienkach kanalizacyjnych w Czarnocinie, na bardziej efektywne i energooszczędne.\

W dniu 14 sierpnia 2018 r. Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof R. Kozicki i Prezes Zarządu  NFOŚ - Kazimierz Kujda podpisali umowę na dofinansowanie projektu „Rozbudowa systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie Gminy Piątnica w obszarze Aglomeracji Łomża”. Cały projekt jest szerszy – w jego skład wchodzą zadania będące już w realizacji – budowa kolektora ściekowego w Piątnicy Włościańskiej, kanalizacji sanitarnej do Marianowa i wodociągu łączącego Marianowo z Budami Czarnockimi. Realizacja tych zadań miała być sfinansowana z pożyczki, której udzielił wcześniej NFOŚ. Jednakże po zwiększeniu puli środków na finansowanie gospodarki wodno-ściekowej, została ona przekształcona w dotację.

Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 7 673 665,29 PLN, przy kwocie wydatków kwalifikowalnych 4 735 862,98 PLN. Udzielone dofinansowanie przez NFOŚ to 4 025 483,53 PLN.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę