Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Maturzyści poprawiają egzamin dojrzałości - najczęściej z matematyki

Około 1500 osób będzie próbowało dziś (21.08) dokończyć swój egzamin maturalny.

 

Do poprawki mogą przystąpić ci maturzyści, którzy w maju zdawali egzaminy z wszystkich obowiązkowych przedmiotów i tylko na jednym spotkało ich niepowodzenie.

Największa grupa to ci, którzy skończyli szkołę i pisali w tym roku maturę po raz pierwszy - mówi dyrektorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży Jolanta Gołaszewska.

Najwięcej osób zamierza popawić wyniki z matematyki. Do egzaminu z tego przedmiotu chce ponownie przystąpić ponad 1300 osób.

We wtorek i środę (21-22.08) poprawiają maturę także ci, którym nie powiodło się na egzaminie ustnym. W całym województwie podlaskim to 16 osób z języka angielskiego i 5 z polskiego.

Wyniki egzaminów poprawkowych znane będą 11 września.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę