Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kolejny „za szybki” wpadł na tajne BMW

Policjanci z łomżyńskiej drogówki wyeliminowali z ruchu kolejnego pirata drogowego. Wczoraj przed godziną 13. w okolicach Sierzput, na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęką, zatrzymali 41-latka, który oplem astrą pędził z prędkością 121 km/h w miejscu, gdzie dozwolone było 70km/h, a dodatkowo wyprzedzał na skrzyżowaniu. Policjanci od razu chcieli zatrzymać mu prawo jazdy, ale „szybki kierowca” nie miał dokumentu przy sobie, co było trzecim jego wykroczeniem.

Policjanci podkreślają, że nadmierna prędkość i brawura to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. W okresie wakacyjnym prowadzące przez region główne drogi krajowe nr 61 i 63 bardzo często wykorzystywane są przez turystów jadących z centralnej Polski na Mazury czy  pojezierze Suwalsko-Augustowskie. Prowadząc wożone akcje kontroli kierowców policjanci sprawdzają m.in. prędkość, trzeźwość kierujących, a także korzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas wakacyjnych podróży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę