Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostatnie dni na zgłoszenie się strażaków ochotników

Podlaski Oddział Regionalny ARiMR zachęca Ochotnicze Straże Pożarne z województwa podlaskiego do udziału w konkursie, nagrodą dla 5 najlepszych w województwie podlaskim jest torba medyczna z wyposażeniem dla ratowania życia ludzkiego OSP R1. Prace konkursowe można przesyłać jeszcze do 15 sierpnia 2018 r.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point pokazującej spotkania strażaków OSP z mieszkańcami miejscowości z dziećmi w przedszkolach, szkołach, podczas których pokazywali i uczyli właściwych zachowań dotyczących udzielania pierwszej pomocy, zapobiegania pożarom, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i zagrożenia życia, bezpiecznej zabawy czy przestrzegania zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu prac polowych na wsi. ARiMR zaznacza, że przy ustalaniu wyników konkursu uwzględniana będzie ilość zorganizowanych takich spotkań.

Przesłana na konkurs prezentacja powinna zawierać informację o jej twórcach, ale musi być w niej umieszczenie także logo Organizatora, czyli ARiMR. Szczegółowe informacje o zasadach konkursu dostępne są na stronie internetowej ARiMR. Prezentację i zdjęcia wraz z podpisanym oświadczeniem dot. przeniesienia praw autorskich znajdujący się na stronie internetowej ARiMR, należy przekazywać na nośniku (płycie) CD lub DVD na adres Podlaskiego OR ARiMR z dopiskiem „KONKURS DLA OSP” na adres: ARiMR Podlaski OR ARiMR w Łomży ul. Nowa 2, 18-400 Łomża.

W etapie wojewódzkim konkursu zostanie wyłonionych zostanie 5 najlepszych zgłoszeń. Każda ze zwycięskich OSP w nagrodę otrzyma torbę medyczną z wyposażeniem do ratowania życia ludzkiego OSP R1.

Każdy Oddział Regionalny ARiMR wyłoni także najlepszy projekt, który weźmie udział w ogólnopolskim, publicznym głosowaniu na profilu ARiMR na portalu Facebook (ankieta). Zwycięzca tego otrzyma defibrylator AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy: defibrylator + fantom, a za III miejsce pilarka spalinowa do wykorzystywania w działaniach OSP.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę