piątek, 21 lutego 2020 napisz DONOS@

Kandydat na prezydenta Łomży

Dariusz Janicki będzie kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach samorządowych. Decyzję taką podjęto podczas sobotnich obrad Rady Wojewódzkiej SLD.

Dariusz Janicki (fot. 1 maja 2015)
Dariusz Janicki (fot. 1 maja 2015)

Dariusz Jerzy Janicki to lekarz szpitala łomżyńskiego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczna im. gen. bryg. Bolesława Szareckiego. Od lat związany jest z SLD. Był kandydatem partii do Sejmu RP w wyborach 2011 roku i do Rady Miejskiej Łomży w 2014 r. 

Janicki jest trzecim zgłoszonym dotychczas pretendentem partyjnym do fotela prezydenta miasta. Wcześniej Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło, że ich kandydatem na nowego prezydenta Łomży będzie Agnieszka Muzyk, a nie obecnie urzędujący ich członek Mariusz Chrzanowski. Jako drugi został zgłoszony Maciej Borysewicz z Platformy Obywatelskiej, który będzie kandydatem na prezydenta miasta Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą PO i Nowoczesna.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę