Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kandydat na prezydenta Łomży

Główne zdjęcie
Dariusz Janicki (fot. 1 maja 2015)

Dariusz Janicki będzie kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach samorządowych. Decyzję taką podjęto podczas sobotnich obrad Rady Wojewódzkiej SLD.

Dariusz Jerzy Janicki to lekarz szpitala łomżyńskiego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczna im. gen. bryg. Bolesława Szareckiego. Od lat związany jest z SLD. Był kandydatem partii do Sejmu RP w wyborach 2011 roku i do Rady Miejskiej Łomży w 2014 r. 

Janicki jest trzecim zgłoszonym dotychczas pretendentem partyjnym do fotela prezydenta miasta. Wcześniej Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło, że ich kandydatem na nowego prezydenta Łomży będzie Agnieszka Muzyk, a nie obecnie urzędujący ich członek Mariusz Chrzanowski. Jako drugi został zgłoszony Maciej Borysewicz z Platformy Obywatelskiej, który będzie kandydatem na prezydenta miasta Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą PO i Nowoczesna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę