Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolizja na skrzyżowaniu Legionów z Mickiewicza

Toyota uderzyła w bok forda na skrzyżowaniu al. Legionów z ul. Adama Mickiewicza. Do zdarzenia doszło około godz. 16. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Osobami podróżującymi autami zajmowali się ratownicy pogotowia, ale najprawdopodobniej nikt nie odniósł większych obrażeń.

Z pierwszych informacji wynika, że za kierownicą toyoty siedziała kobieta, a fordem kierował mężczyzna. Policjanci na miejscu ustalają okoliczności wypadku i sprawcę. Są utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę