Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Młody bocian wpadł do komina

Młody, uczący się latać bocian wpadł do komina domu w Pniewie. Miejscowi strażacy wyciągnęli go z komina i w kartonie przekazali strażakom z PSP w Łomży.

Bociana zauważył gospodarz domu, który po powrocie z pola słyszał trzepotanie skrzydeł. Jak mówił, rozglądał sie po gospodarstwie, ale nic nie widział. Dopiero później dostrzegł skrzydła wystające z komina.

Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy z OSP w Pniewie. To oni wyciągnęli ptaka z komina i do przyjazdu strażakow z Łomży polewali go wodą i czyścili. Ptak na pewno ma uszkodzone skrzydło i jest trochę osłabiony. Dokładną diagnozę postawią pracownicy szpitaliku w Drozdowie, który prowadzony jest przy Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi, a do którego trafił bocian.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę