Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 stycznia 2023 napisz DONOS@

Dachowanie w Elżbiecinie

Osobowy bus dachował w Elżbiecinie na drodze krajowej nr. 64. Autem jechał tylko kierowca, który po opatrzeniu przez pogotowie ratunkowe został zwolniony do domu. W tym, miejscu ruch odbywa się wahadłowo.

Jak wynika z relacji swiadków, około 17.15 jadacy od strony Białegostoku osobowy bus chciał wyprzedzić ciężarówkę, ale pasem przeciwymm jechało auto. Bus wracając na swój pas załapał pobocza i z dość dużą predkością uderzył z skarpę a następnie wylądował na boku uszkadzając betonowe ogrodzenie. Kieruhjącego po opatrzeniu zwolniono do domu.

Na miejscu pracuja policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia. W tym miejscu ruch odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę