Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Zablokowana jest droga krajowa nr 63 na odcinku Zambrów – Czyżew. Na wysokości miejscowości Chmiele - Pogorzele, ok. 7 km za Zambrowem, ciężarówka przewraca trzodę chlewną przewróciła się do rowu.

Policja podaje, że zgłoszenia o tym wypadku otrzymali o godzinie 9.20. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyota, lat 29 podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu scania jadącej od Czyżewa w kierunku Zambrowa. Kierujący samochodem ciężarowym 37-latek, w celu uniknięcia zderzenia z osobówką, zjechał na pobocze wskutek czego pojazd przewrócił się na bok. Nie ma informacji o tym, aby ktoś odniósł obrażenia. Policja podaje, że obaj kierujący byli trzeźwi. W tej chwili przygotowywana jest akcja podnoszenia ciężarówki. Pojazd przewoził 180 sztuk trzody chlewnej, którą trzeba przeładowac na inny samochód.

Po wypadku wyznaczono objazdy. Samochody ciężarowe kierowane są na Wysokie Mazowieckie, a osobówki mogą objechać miejsce wypadku drogami lokalnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę