Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Poranny paraliż komunikacyjny po wypadku pijanego kierowcy

Wypadek spowodowany przez kompletnie pijanego kierowcę na ul. Zajazd sprawił, że zakorkowała się niemal połowa Łomży. Jadący BMW w stronę Piątnicy kierowca stracił panowanie nad autem, które na wysokości stadionu miejskiego „ścięło” słup oświetleniowy i dachowało. Wypadek całkowicie zablokował ulicę i stary most przez Narew, a wzmożony ruch na drugim moście sprawił, że kierowcy stoją w kilometrowych korkach w Łomży i Piątnicy.

Do wypadku na ul. Zjazd doszło po godz. 6.30. Według informacji przekazywanych przez policję samochodem, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, kierował 40-letni mężczyzna. Po wypadku był zakleszczony w zniszczonym pojeździe i musieli go wyciągać strażacy.  Ranny trafił do szpitala. Pierwsze badania na jego trzeźwość wykazało, że był kompletnie pijany. Mężczyzna miał ok,. 3,8 promila alkoholu. 
Na razie ulica Zjazd jest całkowicie zablokowana. Tak będzie do czasu osunięcia przez elektryków uszkodzonego słupa, który zwisa nad jezdnią. 
Wypadek spowodował ogromne korki w Łomży i Piątnicy.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Duży ruch na ul. Sikorskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę