Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Duszno i burzowo

Synoptycy na sobotę i niedzielę zapowiadają to samo - bardzo ciepło do 29 st. Celsjusza i przelotne opady deszczu a nawet burze z gradem. W sobotę miejscami może spaść do 30, a w niedzielę do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

Na sobotę synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz, lokalnie do 30 mm.
Będzie ciepło temperatura maksymalna od 27°C do 29°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. Podczas burz możliwe porywy wiatru do 70 km/h.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu i lokalnymi burzami. Temperatura minimalna od 18°C do 20°C.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz, lokalnie do 40 mm.
Temperatura maksymalna od 27°C do 29°C. Wiatr słaby, na ogół z kierunków wschodnich. Podczas burz możliwe porywy wiatru do 75 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę