Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 04 października 2022 napisz DONOS@

W niedzielne południe zamkną most przez Narew

Główne zdjęcie
Most "Hubala" w Łomży

Uwaga kierowcy. W niedzielę w południe przez ponad dwie godziny zamknięty dla ruchu ma być most przez Narew w ciągu ulicy gen. Władysława Sikorskiego. Powodem są zawody sportowe organizowane przez MOSiR Łomża, a w których weźmie udział ok. 50 zawodników.

W najbliższą niedzielę (29 lipca) w Łomży odbędzie się V Triathlon MOSiR Łomża. Pływać, jeździć na rowerze i biegać w okolicach Narwi będzie 50-ciu triathlonistów, głównie z Łomży, ale także z Białegostoku, Suwałk, Warszawy czy Łodzi. W związku z zawodami kierowców czekają duże utrudnienia w ruchu. MOSiR poinformował, że w godzinach 11:50 - 14:00, wyłączona zostanie z ruchu na całym odcinku ulica Rybaki oraz ulica Sikorskiego od skrzyżowania z ulicą Rybaki w Łomży do skrzyżowania z ulicą Włościańską w Piątnicy włącznie z mostem maj. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. W tym czasie na ulicach odbędzie II etap zawodów - jazda rowerem. MOSiR podaje, że trasę przejazdu rowerem przewidziano całą szerokością jezdni ulicami Rybaki i Sikorskiego na odcinku od ulicy Zdrojowej, poprzez Most Hubala aż do zbiegu z ulicą Włościańską w Piątnicy.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę