Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Medal za Zasługi dla Policji

Główne zdjęcie
Jakub Brzeziak

Jakub Brzeziak, ratownik medyczny, wiceprezes i naczelnik OSP Grupa Ratownicza Nadzieja, został odznaczony brązowym Medalem za Zasługi dla Policji. Dekoracji dokonał Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz z zastępcą nadinsp. Heleną Michalak podczas wczorajszych uroczystości w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.

Medal Jakubowi Brzeziakowi został przyznany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego w uznaniu zasług na rzecz prowadzenia wspólnie z Policją działań poszukiwawczych w stosunku do osób zaginionych oraz szerokiej współpracy na polu szkoleń i profilaktyki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę