Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Ruszyła akcja oddawania krwi

Akcja oddawania krwi w ambulansie rozpoczęła się w byłym województwie łomżyńskim. W poniedziałek specjalny pojazd Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa stał w Czyżewie i Ciechanowcu, we wtorek w Kolnie. Dziś ambulans zaparkuje na Starym Rynku w Łomży. Krew będzie można oddawać od godz. 8-30 do 14-00.


Od kilku tygodni ambulans kursuje po województwie podlaskim, a jego ekipa zachęca do oddawania krwi. Latem brakuje jej najbardziej, bo częściej niż w inne pory roku dochodzi do wypadków.
Krew moga oddawać osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę