Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kompletnie pijany w seacie

Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miał 40-latek, który niepostrzeżenie usiłował przejechać samochodem przez Grajewo. Samochód poruszający się od lewej do prawej krawędzi jezdni wzbudził podejrzenia dzielnicowego, który zatrzymał kierowcę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14.00 w Grajewie. Dzielnicowy podczas patrolowania rejonu służbowego, zwrócił uwagę na seata, który jechał od lewej do prawej krawędzi jezdni. Funkcjonariusz zatrzymał auto do kontroli podejrzewając, że jego kierowca może być nietrzeźwy. Okazało się, że 40-latek prowadzący auto był kompletnie pijany. Badanie alktestem wykazało, że ma w sobie ponad 3,6 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. 
Policja podaje, że pijany kierowca został przekazany rodzinie, a jego samochód odholowany na parking. Gdy wytrzeźwieje będzie musiał się wytłumaczyć także przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę