Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Harleyem wjechał na konar drzewa

Kilka minut po północy Finlandczyk jadący motocyklem Harley Dawidson drogą krajową nr 61 Łomża – Ostrołęka wjechał na powalony na jezdnię konar drzewa. 44-letni mężczyzna został zabrany do szpitala na badania, ale szczęśliwie nic mu się nie stało. Finlandczyk był jednym z czterech motocyklistów jadący grupą przez Polskę.

Do zdarzenia doszło 5 minut po północy Miastkowie. Policja podaje, że całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, bo Finlandczyk wyszedł z tego bez większych obrażeń. Według policjantów mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze, ale nie dostał mandatu, tylko został pouczony. Pozostali motocykliści jadący razem z nim zdążyli wyhamować przed przeszkodą.   
Powalony na jezdnię duży konar drzewa pocięli i usunęli strażacy. 

Policjanci informują, że minionej doby w regionie doszło do sześciu kolizji drogowych. Zatrzymano także jednego pijanego kierowcę. 22-latek późnym wieczorem jechał przez Piątnicę mając w sobie ok. 1,6 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a pijany młody kierowca trafił... pod opiekę rodziców.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę