Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pogoda się poprawia, ale może jeszcze popadać

Synoptycy na środę w województwie podlaskim zapowiadają poprawę pogody. Będzie cieplej do 28°C i mniej chmur, choć po południu miejscami, głównie w centralnej i południowej części regionu burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz lokalnie do 20 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

W czwartek ma być podobnie. W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 25°C do 27°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę