Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejny wypadek przed mostem Hubala

Po wypadku zablokowany został most majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Na prowadzącej do mostu ulicy generała Władysława Sikorskiego doszło do czołowego zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala. Na miejscu wypadku pracują służby.

Do wypadku  doszło po godzinie 8. rano. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca daewoo calos na zakręcie wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku oplem astrą. Ranny w wypadku został kierowca daewoo, którego ekipa karetki pogotowia  ratunkowego zabrała do szpitala. Przejazd ulicą Sikorskiego, prowadzącą do mostu „Hubala”, został całkowicie zablokowany. 

To drugi w ostatnim czasie wypadek drogowy w tym miejscu. W niedzielę w podobnych okolicznościach zderzyła się tu skoda fabia z tirem. Wówczas do szpitala trafiły cztery poszkodowane osoby w tym dwoje dzieci, zobacz: Wypadek na Sikorskiego. 4 osoby w szpitalu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę