Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Padało, pada i padać ma jeszcze trochę

Główne zdjęcie
Burza nad Bożejewem

Dziś, jutro i prawdopodobnie jeszcze w czwartek w regionie mogą występować opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Na dziś widzą także większe przejaśnienia, jutro zachmurzenie już tylko umiarkowane okresami wzrastające do dużego, a weekend ma być słoneczny.

We wtorek w regionie generalnie zachmurzenie duże, ale z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 30 mm. Ciepło. Temperatura maksymalna do 24°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północny i północno-wschodni. Podczas burz możliwe porywy wiatru do 70 km/h.
W nocy nadal deszczowo - prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm i ciepło do 18°C. 
W środę w ciągu dnia zachmurzenie w regionie ma być umiarkowane i tylko okresami wzrastające do dużego. Wówczas możliwe przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 25 mm. Będzie też robiło się coraz cieplej. W środę temperatura maksymalna do 28°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę