Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Remont mostu - Piątnica zakorkowana

Główne zdjęcie
Piątnica, samochód przy samochodzie

Tragedia, horror – takich słów używa wójt gminy Piątnica dla opisania tego co się dzieje w tej miejscowości po zamknięciu starego mostu na Narwi w Łomży. Od wczoraj wszystkie samochody objazdami jadą ulicą Włościańską w Piątnicy czyli praktycznie przez niemal całą miejscowość. Mieszkańcy nie mogą wyjechać ze swoich gospodarstw, bo przez cały czas ulica jest zakorkowana. Edward Łada Wójt Piątnicy twierdzi, że na jego biurku przez cały czas dzwonią telefony od zdenerwowanych rolników, którzy grożą nawet zablokowaniem drogi.

Wójt Piątnicy winą za taki stan rzeczy obarcza władze Łomży, drogowców i policjantów, którzy nie zapewnili innych objazdów. “Są przecież inne możliwości puszczenia ruchu choćby na Białystok drogą przez Kalinowo i Drozdowo” - mówi Edward Łada. Wójt dodaje, także że choć o zamknięciu starego mostu mówiono od roku nikt z nim o objazdach nie rozmawiał. - “Most zamknięto wczoraj, a najgorzej będzie w weekend, gdy Warszawa ruszy na Mazury”.

Stary Most na Narwi całkowicie zamknięty ma być przez dwa – trzy tygodnie. Później - przez ponad miesiąc ruch ma być wahadłowy. Zamkniecie mostu spowodowane jest remontem nasypu prowadzącej na niego ulicy Zjazd, w której bobry wykopały kilka jam. Wczoraj w jednym miejscu zapadła się nawierzchnia ulicy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę