Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Marianowem. Droga zablokowana

3 osoby w szpitalu i 3 pojazdy uszkodzone to bilans wypadku, do którego doszło kilkanaście minut po 14. na DK 61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło, kiedy kierujący Fordem Transitem jadąc w kierunku Łomży wyprzedzał pojazd. Podczas tego manewru uderzył w tył Passata, którego obróciło i innego Forda. Ford Kuga znalazł się w rowie na dachu. Zdarzenie miało miejsce kilkadziesiąt metrów od wypadku śmiertelnego motocyklisty sprzed tygodnia.

W tej chwili droga jest zablokowana. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę