Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Grajewa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem ML jadąc od Łomży w kierunku Grajewa, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą Hondą Civic. Do wypadku doszło ok godziny 17. w okolicy wsi Guty. Niestety kierowca Hondy zginął na miejscu. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana.

Policja podaje, że kierujący Mercedesem ML mężczyzna w wieku 49  lat był trzeźwy. On i dwóch pasażerów trafiło do szpitala.

Objazdy dla ruchu ciężarowego wyznaczono DK 65, S8 i 64. Ruch osobowy odbywa się drogami lokalnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę