Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pątnicy idą na Jasną Górę

Dla naszych pątników minął, pierwszy dzień pielgrzymowania. Pokonali ponad 40 km. Pątnicy którzy wyszli z Łomży pierwszą noc spędzili w miejscowości Sulęcin, ci z Ostrołęki spali w miejscowości Stok, a z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego w Zarębach Kościelnych. Wieczorem – o 21.00 wszyscy pielgrzymi na trasie jak i wspierający ich Pielgrzymi Duchowi z grupy białej połączyli się razem we wspólnej modlitwie na Apelu Jasnogórskim.


Dziś pielgrzymi już wyruszyli na szlak. O 9.00 w Ostrowi Mazowieckiej zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia, pod przewodnictwem Pasterza Diecezji, Ks. Bpa Stanisława, przy relikwiach św. Teresy, które tego dnia nawiedzają parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Udział we Mszy św. wezmą grupy: Żółta i Brązowa, które wyruszyły z Łomży; Czerwona
i Zielona z Ostrołęki oraz Srebrna z Ostrowi Mazowieckiej. Po południu w Broku dołączy do nich jeszcze grupa Niebieska z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.

relacje z pielgrzymki za: http://www.pielgrzymka.lomza.opoka.org.pl/

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę