Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany Litwin w należącym do Niemca BMW wpadł pod Grajewem

Główne zdjęcie
BMW, którym przed policyjnym pościgiem pod Grajewem uciekał pijany Litwin (fot. KPP Grajewo)

Kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec przed policyjnym pościgiem w pole kukurydzy. Gdy go załapano okazało się, że był pijany, a auto którym jechał zostało skradzione na terenie Niemiec. 30-letni Litwy usłyszał zarzuty i stanie przed sądem.

W poniedziałek przed północą oficer dyżurny Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie, że drogą nr 61 jedzie w BMW prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca. Policjanci z grajewskiej „drogówki” auto zauważyli w miejscowości Popowo, ale gdy chcieli je zatrzymać do kontroli drogowej kierowca jednak przyspieszył i zaczął jechać w kierunku miejscowości Toczyłowo, lekceważąc sygnały świetlne i dźwiękowe. Po pościgu w miejscowości Miecze kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w jaz kanału, a następnie pieszo zaczął uciekać w kierunku pola kukurydzy. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, który ostatecznie został zatrzymany przy drodze krajowej nr 61. To był 30-letni Litwin. To nie jest jednak koniec historii. Jak się okazało BMW, którym kierował zostało dzień wcześniej skradzione na terenie Niemiec. Z kolei sam kierujący prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie promil alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę