Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Tajemniczy topielec

- Na tym etapie śledztwa nie podejrzewamy udziału osób trzecich w tym zgonie – mówi prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży, która usiłuje rozwikłać zagadkę śmierci mężczyzny, którego ciało w niedzielny poranek wyłowiono z Narwi w okolicach wsi Pęza. Póki co pytań w sprawie jest znacznie więcej niż odpowiedzi.

Zwłoki pływające w Narwi w niedzielny poranek zauważył jeden z wędkarzy. Ciało z wody wyłowili strażacy i przekazali je policjantom, którzy pod nadzorem prokuratury mają wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia. Mimo, że od wyłowienia ciała z Narwi minęło już kilka dni i przeprowadzono sekcję zwłok, w dalszym ciągu więcej jest pytań niż odpowiedzi. Prokurator Karolina Szulkowska mówi, że na razie nie udało się ustali personaliów topielca, ani jednoznacznie odpowiedzieć na pytania. 
- To mężczyzna w wieku około 40 lat, ale wyjaśniamy skąd jego ciało znalazło się w wodzie i jak długo tam przebywało – mówi prokurator dodając, że na tym etapie śledztwa nie jest podejrzewamy udziału osób trzecich zgonie tego mężczyzny. 

To piąty topielec, którego w tym roku wyciągnęli strażacy z Narwi w okolicach Łomży. Na początku maja utopiło się dwóch młodych mężczyzn w okolicach plaży miejskiej przy moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”. Jeden z nich to samobójca, który skoczył z mostu do rzeki, drugi z brzegu rzucił się go ratować. 10. czerwca w okolicach wsi Rybaki na terenie gminy Miastkowo utopił się  kapiący się tu 16-latek. Tego samego dnia strażacy w okolicach Starej Łomży wyciągnęli z Narwi starszego mężczyznę. Tym razem, dzięki błyskawicznej akcji mężczyznę udało się reanimować.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę