Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Popołudniowe wypadki

Około godz. 15. na ul.Giełczyńskiej potrącono nieletniego rowerzystę a po 18. w Jedwabnem kierująca Oplem Astrą wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z Oplem Corsa.

W pierwszym zdarzeniu kierukąca BMW podczas wyjeżdżania z parkingu na ul. Giełczyńskiej najechała na chłopca w wieku około 16 lat. który jechał w kierunku pl. Niepodległości. Pogotowie ratunkowe przewiozło nieletniego na badania do szpitala.

Grugie zdarzenie miało miejsce w Jedwabnem na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Ogrodowej. Kierująca, jadąc ul. Ogrodową nie ustąpiła przejazdu pojazdowl jadącemu ul. Kościuszki. W wyniku uderzenia poszkodowane zostały dwa samochody, Astra uderzyła w pobliski dom i ogrodzenie a Corsa rozbita została na jezdni. Astrą podróżowały także dzieci, ale ze wstępnych informacji wynika, że nie odniosły większych obrażeń.

Policja ustala dokładny przebieg obu zdarzeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę