Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijani i niebezpieczni

Ponad 2,3 promila alkoholu miał w sobie kierowca motoroweru, którego policjanci zatrzymali w niedzielę po godz. 17. w okolicach Małego Płocka. Przed godziną 20. inny motorowerzysta w okolicach Zbójnej zderzył się z volkswagenem polo, którego kierowca miał w sobie 1,26 promila alkoholu.

Pijanych kierowców w regionie było znaczenie więcej. Policjanci z województwa podlaskiego tylko wczoraj zatrzymali 8 takich delikwentów. Wśród nich był także 52-latek z okolic Grajewa, który wczoraj rano jechał audi całą szerokością drogi w Przytułach. Policjanci zostali zaalarmowani po godz. 6 rano przez innego kierowcę. Opisany samochód zauważyli gdy jechał drogą w kierunku Nowej Kubry. Po zatrzymaniu auta okazało się, że kierowca faktycznie jest pijany. Jak relacjonują czuć wyło silną woń alkoholu, mężczyzna miał bełkotliwą mowę, a badanie alkotestem wykazało, że ma w sobie ponad 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdza tożsamości mężczyzny wyszło na jaw, że w 2016 roku Sąd Rejonowy w Grajewie skazał go za jazdę po pijanemu orzekając m.in. zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych do 2019 roku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę