Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Krowa ugrzęzła w rowie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nietypową akcję ratunkową podejmowali nocą strażacy. W Niwkowie koło Wizny krowa ugrzęzła w rowie melioracyjnym, którym woda spływa z pól do Narwi. Aby ją wyciągnąć z pułapki potrzebne był trzy zastępy strażaków ratowników i wyciągarka samochodowa, ale finał był happyendowy.

Wezwanie na ratunek uwięzionej krowie strażacy odebrali po godzinie 22. Jak przekazuje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, krowa nie mogła wydostać się samodzielnie, bo ugrzęzła w mulistym dnie rowu, a dodatkowo jego  skarpy były bardzo wysokie. Dlatego strażacy aby ja uwolnić musieli wykorzystać także wyciągarkę zamontowaną na jednym z wozów ratowniczych. Zwierzę obwiązano pasami i powoli wyciągnięto na brzeg po czym całą i zdrową przekazali oczekującemu właścicielowi.

Komendant Wilczyński podkreśla, że wypadki krów, które gdzieś wpadają coraz częściej pokazują się w zestawieniu strażackich interwencji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę