Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Krowa ugrzęzła w rowie

Nietypową akcję ratunkową podejmowali nocą strażacy. W Niwkowie koło Wizny krowa ugrzęzła w rowie melioracyjnym, którym woda spływa z pól do Narwi. Aby ją wyciągnąć z pułapki potrzebne był trzy zastępy strażaków ratowników i wyciągarka samochodowa, ale finał był happyendowy.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Wezwanie na ratunek uwięzionej krowie strażacy odebrali po godzinie 22. Jak przekazuje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, krowa nie mogła wydostać się samodzielnie, bo ugrzęzła w mulistym dnie rowu, a dodatkowo jego  skarpy były bardzo wysokie. Dlatego strażacy aby ja uwolnić musieli wykorzystać także wyciągarkę zamontowaną na jednym z wozów ratowniczych. Zwierzę obwiązano pasami i powoli wyciągnięto na brzeg po czym całą i zdrową przekazali oczekującemu właścicielowi.

Komendant Wilczyński podkreśla, że wypadki krów, które gdzieś wpadają coraz częściej pokazują się w zestawieniu strażackich interwencji.

200409102729.png

 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę