Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Konar drzewa przygniótł kobietę

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

34-letnia kobieta została ranna i zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego, po tym gdy uderzyła ją spadająca gałąź drzewa. Do wypadku doszło tuż przed południem w okolicach wsi Ciemianka na terenie gminy Grabowo.

Z pierwszych informacji wnika, że do wypadku doszło w trakcie prac leśnych, przy wycince drzew na opał. Kobieta miała zostać uderzona spadającym konarem drzewa. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności wypadku. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest ranna kobieta. Śmigłowiec LPR  przetransportował ją do szpitala w Białymstoku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę