Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na rondzie

Kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na Rondzie Solidarności. Na miejscu pracują jeszcze policjanci wyjaśniający okoliczności wypadku, ale odbywa się to bez większych utrudnień w ruchu.

Do zderzenia doszło około godz. 13.20. Renault clio wjechało w bok audio. Na razie nie wiadomo, który z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.  Policjanci proszą kierowców o uważną i ostrożną jazdę.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę