Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kolizja z dzikiem

Kobieta jadąca drogą wojewódzką nr 679 Łomża – Mężenin zderzyła się z dzikiem. Do kolizji doszło około 1 km za miejscowością Gać. 35-latce nic złego się nie stało, a dzik padł.

Do kolizji doszło około godz. 7.40. Kobieta jechała samochodem marki renault clio w kierunku Łomży. Nagle przed auto wybiegł dzik. Kierująca nie miała szans na wyhamowanie i doszło do zderzenia w wyniku którego dzik pał na miejscu. 
Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce podają, że 35-latka w zdarzeniu nie odniosła obrażeń. Padłego dzika mają zabezpieczyć służby weterynaryjne. W związku z rozprzestrzeniającym się w kraju wirusem ASF trzeba będzie wykonać jego badania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę