Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania grzybiarza

Policjanci otrzymali informację o zagubionym 74-letnim grzybiarzu lesie w pobliżu Podgórza. - Na szczęście udało się nawiązać kontakt telefoniczny z mężczyzną i szybko go odnaleźć – przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

W środę przed południem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o starszym mężczyźnie zagubionym w lesie w pobliżu Podgórza. Pomocy wzywała jego żona. Policjanci, którzy pojechali na miejsce  nawiązali kontrakt telefoniczny z 74-latkiem, ustalili miejsce w którym się znajduje i cała akcja zakończyła się szybko i szczęśliwie.

- W związku z nadchodzącym sezonem policjanci apelują do grzybiarzy o rozwagę, zwłaszcza jeżeli do lasu samotnie wybierają się osoby starsze, mające problemy ze zdrowiem. Należy zadbać o własne bezpieczeństwo, a już na pewno poinformować dokładnie rodzinę, gdzie się udajemy i jak długo zamierzamy być poza domem - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dodajac, że w trudnej sytuacji pomocny będzie sprawny telefon z naładowaną baterią, który powinien znaleźć się w plecaku, zwłaszcza mniej doświadczonego grzybiarza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę