Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia w ruchu po wypadku na 61 z udziałem motocyklisty

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem ruch odbywa się wahadło. W miejscowości Świdry-Dobrzyce doszło do wypadku z udziałem mercedesa i yamahy. 27-letni kierowca motocykla został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godz. 13.35. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem mercedes w trakcie wyjeżdżania na drogę krajową nr 61 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Yamaha, który jechał z Łomży w kierunku Grajewa.  Wskutek zderzenia się pojazdów 27-letni kierowca Yamahy został ranny i trafił do szpitala. Policja podaje, że kierowca mercedesa w wieku 71 lat był trzeźwy. Trwa szczegółowe wyjaśnianie przyczyn wypadku. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu mogą potrwać jeszcze przez około godzinę.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę