Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Samochód stoczył się na kobietę

Do niecodziennego wypadku doszło przed południem w Łomży. Na jednej z posesji przy ul. Sikorskiego samochód stoczył się na kobietę zamykającą garaż. Ranna trafiła do szpitala.

Do wypadku około godz. 11.15. To policjanci jako pierwsi zjawili się na miejscu i pomogli uwolnić kobietę spod samochodu.
- Zostaliśmy zaalarmowani przez kobietę, która przechodziłą w pobliżu i usłyszałała wołanie o pomoc, ale nie widziała kto woła - opowiada Urszula Brulińska z z KMP w Łomży. - Policjanci szybko znajwili się na miejscu, weszli na posesję i zauważyli panią przygniecioną przez samochód. To oni uwolnili poszkodowaną i udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali ekipie pogotowia ratunkowego. Lekarz pogotowia zdecydował o przewiezieniu 58-letniej kobiety do szpitala. 
Z pierwszych informacji wynika, że kobieta miała wyjechać autem z garażu, po czym wysiadła z samochodu, by zamknąć bramę. Wówczas stoczył się na nią samochód, który najprawdopodobniej nie został należycie zabezpieczony.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę