Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Odzyskują świeżość

Piłkarze ŁKS-u nie dali szans czwartoligowej Narwi Ostrołęka i pewnie wygrali w sobotę 2:0. Do gry wrócił już najlepszy zawodnik łomżan Rafał Boguski, który w poprzednim sparingu nie brał udziału. Trener Jerzy Engel junior dał mu wtedy odpocząć po bardzo intensywnych treningach. - Rafał zagrał bardzo dobrze - ocenia szkoleniowiec ŁKS-u. - Strzelił przepiękną bramkę z około 20 m, a przy drugim golu popisał się asystą.


Wynik ustalił w drugiej części meczu Chioma Chimezie.
- Cieszy nas przede wszystkim to, że nie dopuściliśmy do straty bramki. Zawodnicy z dnia na dzień odzyskują świeżość po trudach przygotowań do rozgrywek ligowych - twierdzi Engel.
W drużynie z Łomży zagrał też powracający po kontuzji obrońca Zbigniew Kowalski. Nie wystąpił za to drugi z defensorów, mający kłopoty ze zdrowiem Adam Kamiński. Jednak powinien wystąpić już w sobotę w ostatnim sprawdzianie przed inauguracją rozgrywek. ŁKS zmierzy się z Wigrami Suwałki, które w ostatnim sparingu pewnie wygrały z Mazurem Ełk 5:0.

ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Bramki: Boguski (27.), Chimezie (54.)

ŁKS: Ulman (46. Stawarz) - Galiński (20 Wołczyk), Grabowski (75. Bałecki), Kowalski, Strózik - Łukaczyński (46. Chimezie) (75. Bortnik), Łuba, Marczak (70. Wacławski), Truszkowski - Boguski, Tyczkowski (46. Stańczyk).

źródło: Gazeta Wyborcza

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę