Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Przytuł

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do którego doszło w południe na drodze do Przytuł. Z pierwszych informacji wynika, że samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Do wypadku doszło na drodze pomiędzy Przytułami a wsią Doliwy. Ranna to kobieta kierująca samochodem osobowym. Najprawdopodobniej zostanie zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na miejscu są także służby ratunkowe straży pożarnej.  Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Te będą ustalać policjanci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę