Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w MPK

57-letnia kobieta trafiła ranna do szpitala po tym, gdy przewróciła się w autobusie komunikacji miejskiej. Kierowca autobusu jadąc Aleją Legionów w okolicach skrzyżowania z Al. Piłsudskiego gwałtownie zahamował. - W zdarzeniu mógł brać udział inny pojazd, dlatego przeglądane będzie nagranie z kamer monitoringu autobusu – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Informację o wypadku policjanci otrzymali kilka minut po godzinie 8. rano. Po gwałtownym hamowaniu autobusu jedząca nim kobieta przewróciła się i z obrażeniami ciała została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Prawdopodobnie 57-letnia kobieta doznała złamania barku. 
Dyrektor MPK Janusz Nowakowski mówi, że kierowca autobus, podobnie jak wszyscy inny kierowcy, musi reagować na to co dzieje się na jezdni.  Według jego relacji kierowca musiał gwałtownie zahamować, bo inny samochód zajechał mu drogę. Okoliczności wypadku i szczegółowy jego przebieg ustalają policjanci. Mają przeanalizować także zapis z kamer autobusu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę