Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Policjant dostał mandat

Główne zdjęcie
Uszkodzony Fiat Ducato podczas zdarzenia na Szosie do Mężenina

W czwartek przed godziną 11. na Aleję Piłsudskiego, w okolicy wjazdu do sklepu Kaufland, policyjny radiowóz - bus fiat ducato - zderzył się z SUV-em volvo. Winnym kraksy był policjant, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dostał mandat... bo nie zachował ostrożności. To czwarty radiowóz łomżyńskich policjantów uszkodzony w tym roku.

Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, przekazuje, że funkcjonariusz wczoraj kierujący pojazdem służbowym na Alei Piłsudskiego zauważył wykroczenie popełnione przez innego kierowcę, w związku z tym włączył sygnały świetlne i dźwiękowe i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tam doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z prawej strony samochodem osobowym. 
Jak podkreśla Szlesińska zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa, a policjant ukarany został mandatem karnym.
To był kolejny, czwarty już w tym roku, policyjny radiowóz, który ucierpiał w zdarzeniach drogowych w Łomży i najbliższej okolicy. Trzy radiowozy uszkodzono w kolizjach, a czwarty w wypadku drogowym. Tym wypadkiem było zdarzenie z początku czerwca na Szosie do Mężenina. Tu policyjny fiat ducato czołowo zderzył się audi, którym przed innym patrolem uciekał pijany kierowca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę