Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Weekend będzie zimny

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni. źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl

Dziś jeszcze słonecznie i ciepło do 29°C, ale synoptycy już wiedzą, że sobota i niedziela nie będą tak ładne i zapowiadają słabe, przelotne opady deszczu. W sobotę maksymalnie do 20°C, w niedzielę tylko 13°C.

O tym, że pogoda nam się zmieni wskazywać będzie wiatr, który w piątek rano rano był słaby, a później ma być umiarkowany, okresami porywisty, północny i północno-wschodni. Dziś zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże i tylko na krańcach wschodnich i południowych województwa podlaskiego możliwe przelotne opady deszczu i słabe burze.

W sobotę w całym regionie ma być zachmurzenie umiarkowane, a okresami duże. Możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Najbardziej zmieni się temperatura, która w najcieplejszym momencie dnia ma osiągnąć od 18°C do 20°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północny.

W nocy z soboty na niedziele temperatura minimalna od 8°C do 9°C, i cały czas możliwe słabe, przelotne opady deszczu.

W niedzielę jeszcze zimniej. Synoptycy spodziewają się, że w Łomży temperatura maksymalna wyniesie tylko  13°C. Ma być też dużo chmur z których możliwe będą przelotne opady deszczu. Nocą z niedzieli na poniedziałek i w poniedziałek podobnie zimno i bardziej deszczowo.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę